درباره تابان صنعت بیشتر بدانید

در این اینجا قصد داریم توضیحاتی درباره شرکت بزرگ تابان صنعت خدمت شما مشتریان گرامی ارائه دهیم.

درباره ما

تأسیس شرکت:

شرکت تابان صنعت از سال ۱۳۸۴ در لاله زار تهران تاسیس شده است. این شرکت با هدف عرضه محصولات متنوع در زمینه سیم و کابل آغاز به کار کرد. از سال ۱۴۰۰ با توجه به نیاز بازار جهت خرید اینترنتی سیم و کابل این وبسایت راه اندازی شد.

چرخه اختلال و تحول برای کسب و کارهایی که به دنبال ایجاد جایگاهی در محیط‌های بسیار رقابتی هستند، قریب الوقوع است. در حالی که تنها تعداد کمی از شرکت‌ها بر رشد تحول آفرین تمرکز و به چالش‌های کلیدی رسیدگی می‌کنند. ما در این شرکت راه‌حل‌های سراسری فراتر از فناوری‌های تحقیقاتی شاخص ارائه می‌کنیم تا به رهبران ارشد در سراسر شرکت‌ها کمک کنیم تا به اهداف مهم مأموریت خود دست یابند. ما توصیه‌هایی را ارائه می‌دهیم که زمینه رشد را قادر می سازد.

شرکت تابان صنعت مجموعه‌ای فعال در زمینه فروش کابل آلومینیومی، کابل افشان، کابل مفتولی مسی، کابل خودنگهدار، کابل شبکه، محصولات صنایع سیم و کابل همدان، شرکت صنعتی الکتریک خراسان (افشار نژاد)، شرکت صنایع سیم و کابل کاویان سیم بیهق و شرکت سیم و کابل شهاب جم می‌باشد.
ما در این شرکت همواره در تلاش هستیم که با بهره‌گیری و گردآوری نیروهای متخصص، متعهد و جوان و ارائه بهترین‌ قیمت‌ها تجربه‌ای لذت بخش را برای خریداران رقم بزنیم.

علاوه بر این همواره در تلاشیم که با ارائه خدمات مشاوره به خریداران آن‌ها را در انتخاب بهترین محصول مورد نیازشان راهنمایی نماییم.

محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی ما متنوع هستند. کابل‌های آلومینیومی از محصولات برجسته این شرکت می‌باشد.

در این فروشگاه اینترنتی با فراهم کردن بستری امن و مطمئن به همراه پشتیبانی تلاش کردیم بر میزان رضایت مشتریان خود بیفزاییم.

از جمله مزایای خرید از تابان صنعت:

  • فروش محصولات با قیمت مناسب
  • ارسال سفارش به تمام نقاط کشور
  • ارسال سریع
  • گارانتی محصولات
  • پشتیبانی و مشاوره رایگان در زمان خرید محصولات